Spartak Kablo Velké Meziříčí vs. Stará garda SK Slavia Praha

V roce 1969 přijeli internacionálové SK Slavia Praha do Velkého Meziříčí sehrát přátelský zápas k příležitostí 80. výročí založení sportovního klubu ve Velkém Meziříčí. V brance hostů byl tehdy ještě padesáti pěti letý František Plánička, velká legenda našeho fotbalu.

Za Velké Meziříčí nastoupili: Kunzfeld, Janák, Sokol, Špaček, Micenko, Svoboda, Paprskář, Osvald, Havlíček, Sopr, Gabriel, Růžička, Vrška, Rosický


Spartak Kablo Velké Meziříčí vs. Stará garda ASVS Dukla Praha

I o deset let později, v roce 1979 přijelo v rámci oslav 90. výročí založení sportovního klubu velké mužstvo. Před návštěvou 1500 diváků se hrál velmi pohledný fotbal s povedenými akcemi na obou stranách. V dresu pražské Dukly se také velkomeziříčským divákům představil legendární Josef Masopust, držitel Zlatého míče v roce 1962.

Do utkání nastoupili: rozhodčí Svoboda, Bajer, Plicka, Novák Ivo, Nováček, rozhodčí Rosický, Smejkal, Ječný, Pavlis, Čuňo, Čadek, Doležal, Geleta, Mlčoch, Dyk, Ševčík, Žák, Masopust, Jelínek, Šafránek, Smolík, Tulis, Pospíšil


Spartak Kablo Velké Meziříčí vs. Stará garda TJ Sparta ČKD Praha

V roce 1983, v rámci oslav výročí města, přijelo do Velkého Meziříčí další velké mužstvo z Prahy, a to stará garda Sparty. Diváci zápasu mohli vidět zajímavé utkání, ve kterém padlo spousta gólů. V dresu Sparty se fanouškům představil Andrej Kvašňák, velká osobnost naší kopané a zvolený Sparťan století.

Za Velké Meziříčí nastoupili: Teplý, Pařil, Mucha, Smejkal, Kružík, Černý, Doležal, Němec, Žák, Sedláček, Svoboda