Nejprve k odchodům. Dres áčka už nebudou dále oblékat ze školních a pracovních důvodů dvojčata Marek a Mirek Malatovi. Z hostování se do Bohunic vrací středopolař Jakub Kokorský. Nové angažmá si bude hledat také krajní obránce či záložník Marek Svoboda. Všem čtyřem hráčům bychom chtěli poděkovat za jejich působení u nás a přejeme jim hodně štěstí v jejich dalším směřování.

A nyní k příchodům do týmu. Vítanou posilou je středopolař Martin Puža, který se vrací po roční pracovní stáži v zahraničí. Zabojovat po zranění o návrat na trávníky bude chtít také krajní záložník Marek Lokvenc. Z béčka dostanou šanci Patrik Chalupa s Filipem Blažkem. Za své výkony v dorostu či v béčku si pozvánku do přípravy zasloužila i trojice mladíků - Václav Dobrovolný, Roman Starý a Ondřej Vala. Na zkoušku přichází obránce Tomáš Jungwirth z SK Krumvíř a útočník Miroslav Ochrana z nedalekých Borů. Na dalším posílení vedení klubu intenzivně pracuje a je jisté, že ještě k dalším pohybům směrem do kádru dojde.

Co se týče realizačního týmu, tak asistentem trenéra už dále nebude Ladislav Němec. Tato pozice zatím zůstává volná. Ladislavovi chceme poděkovat za jeho služby a také mu přejeme vše nejlepší. Trenérem brankařů bude nadále Roman Invald, vedoucím týmu bude Vladimír Dvořák a masérem zůstává Petr Šilhán.

Hned v sobotu 13.7. odehrajeme v Drásově první přípravné utkání proti třetiligovému Startu Brno. Výkop je naplánován na 10:30 hodin. Ve středu 17.7. budeme hrát od 17:30 v Brně na Srbské proti béčku Zbrojovky Brno. V neděli 21.7. už je na programu první předkolo MOL Cupu, ve kterém se utkáme venku s FŠ Třebíč, výkop bude v 17:00 hodin na Borovině. V případě postupu se bude hrát následující víkend doma další kolo MOL Cupu s Bohunicemi, den a přesný čas ještě není určen. V případě vypadnutí se bude hrát přípravné utkání s Kunštátem, čas a den také není ještě určen.

Nová sezóna Divize D pro nás startuje 4.8. domácím zápasem, ve kterém vyzveme v okresním derby Žďár nad Sázavou. Ve druhém kole nás čeká také okresní derby, tentokrát venku v neděli 11.8. v Novém Městě na Moravě.


Soupiska na začátku letní přípravy:

Brankaři: Michal Lancman

Obránci: Vojtěch Hron, Matěj Sysel, Šimon Žalud, Daniel Chlup, Tomáš Jungwirth, Ondřej Vala

Záložníci: Adam Havlík, Martin Puža, Radim Šuta, Josef Jonáš, Ladislav Císař, Jozef Halcin, Marek Lokvenc, Patrik Chalupa, Václav Dobrovolný, Roman Starý

Útočníci: Daniel Raus, Filip Blažek, Miroslav Ochrana