FK Maraton Pelhřimov 1:0 (0:0) Starší dorost

Gól: 77. Musil

Rozhodčí: Beneš Tomáš – Bouz Filip, Burza Milan.

Diváci: 60

Sestava FCVM: Kolouch - Tuček Jakub, Tuček Jan, Teplý, Prokop, Chromý, Starý, Dobrovolný, Vala (C) (29. Šváb), Maňhal, Nguyen

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku a nakonec jsme jednou inkasovali. Utkání by spíše slušela remíza. Mrzí zranění našeho kapitána, který musel po půlhodině hry na šití. To pro nás byla velká ztráta.

FK Maraton Pelhřimov 2:5 (0:3) Mladší dorost

Góly: 53. Hůlka, 57. Adam - 12. Pospíšil, 16. Musil, 25. Fanta, 89. a 90. Maňhal

Rozhodčí: Bouz Filip – Beneš Tomáš, Burza Milan

Diváci: 50

Sestava FCVM: Trutna - Dostál, Večeřa (74. Tuček Jan), Teplý (46. Tuček Jakub), Havlík, Musil, Hladík (C), Šváb (46. Chromý). Nožička, Fanta (68. Maňhal), Pospíšil

Hodnocení asistenta trenéra Denise Hotárka: V prvním poločase jsme byli lepší než soupeř. Ve druhém poločasu jsme byli naopak horším týmem, přesto jsme ale proměnili své šance a dokázali jsme dokráčet k vítězství.

Dorostenci v dalším zápase vyzvou na domácí půdě béčko Líšně. Hrát se bude v neděli 2.6. Starší budou mít výkop v 10:00 hodin a mladší ve 12:15 hodin.