SK Kvítkovice 3:1 (1:0) FC Velké Meziříčí

Góly: 9. Chovan, 69. Chovan, 73. Rapavý – 85. Dolejš

Diváci: 133

Rozhodčí: Kolář – Julínek, Bělák

SK Kvítkovice: Kalina – Krakovčík, Ilic, Vychodil (8. Němec)(75. Guzík), Chovan, Kiška, Rapavý (81. Smékal), Dziuba, Pernatskyi (C), Gerža, Waclawik (81. Jakubowicz)

FC VM: Lancman – Hron, Puža (C), Bouček (78. Malata Mar.), Dolejš, Šuta (78. Štourač), Franěk (78. Crhan), Partl (66. Malata Mir.), Plichta, Sysel, Havlík (66. Mucha)

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Důvod prohry vidím ve výkonu v prvním poločase, kdy jsme nepředvedli vůbec nic a naší klasickou chybou darovali domácím branku. Ve druhé půli jsme se zlepšili a vypracovali si možnost na srovnání, ale špatným technickým řešením z toho nebylo nic a když soupeř z prvního brejku skóroval a následně využil rohového kopu, tak bylo hotovo. Kluci se opět přesvědčili, že bez správného nasazení a nastavení hlavy na boj se nedá vyhrát s nikým.

Další utkání hrajeme doma v pátek 19.5. 2023 od 17:00 proti rezervě Zlína. Přijďte nás na Tržiště podpořit, potřebujeme vás!