Důvodem ukončení spolupráce je, že trenér chce po velmi náročné jarní části více času na odpočinek a načerpání nových sil. „Splnili jsme obtížný cíl v podobě záchrany divizní příslušnosti. Jarní část mě stála mnoho sil a proto jsem se rozhodl dále v klubu nepokračovat. Velkému Meziříčí přeji jen to nejlepší a věřím, že v příští sezóně se bude pohybovat ve vyšších patrech tabulky,“ komentoval svůj konec trenér Volf.

Milan Volf působil v našem klubu už v letech 2009 až 2011. V minulosti trénoval padesáti pětiletý kouč například v Tasovicích, Spartě Brno, Šanově, Polné, Lednici či v Mikulově. Okusil si také angažmá v MSFL, když vedl tým 1. SC Znojmo FK v sezóně 2019/2020. Zkušenosti má také s trénováním v Rakousku. Před deseti lety také Volf vykonával manažerskou funkci, konkrétně to bylo v klubu MSK Břeclav.

Milan Volf vedl v jarní části sezóny 2023/24 náš tým v patnácti zápasech, ve kterých si mužstvo připsalo celkem 19 bodů za 5 výher a 4 remízy. V šesti případech odcházel náš tým s prázdnou. V konečné tabulce Divize D jsme obsadili 13. místo se ziskem 31 bodů.

Hodnotící rozhovor s trenérem Volfem k jarní části bude vydán ve středu.

Díky za Vaše služby a ať se Vám daří nejen ve fotbalovém životě, trenére!